Моніторинговий візит до селища Новоолексіївка

У рамках реалізації проекту «Створення умов щодо організації Центра надання адміністративних послуг для жителів Криму» 10 жовтня  2018 року співробітником Посольства Чеської республіки в Україні пані Луцією Ганзличкової був здійснений моніторинговий візит до селища Новоолексіївка. Під час візиту вона відвідала будівлю, у якої планується створення Центру надання адміністративних послуг, також провела технічне обговорення з представниками Новоолексіївської селищної ради питання строків завершення ремонтних робіт у будівлі.   Пані  Л.Ганзличкова зауважила на важливості створення Центру як для мешканців окупованого Криму, так і для місцевої громади селищної ради та висловила подяку всім учасникам проекту.

На зустрічі також був присутній директор Новоолексіївської загальноосвітньої  школи Люманов Л.І., який  розповів про можливість проведення конкурсу дитячого малюнку «Крим – це Україна». Пані Л. Ганзличкова цікавилась питанням стосовно можливості отримання української середньої освіти учнями з Криму.

За підсумками зустрічі пані Л.Ганзличкова залишилася задоволеною ходом реалізації проекту та надала деякі рекомендації стосовно його завершенню.

Нагадаємо, що с липня 2018 року ГО «Кримський інститут стратегічних досліджень» (м.Київ) реалізує на території селища  Новоолексіївка проект по створенню Центра надання адміністративних послуг, який профінансовано Посольством Чеської республіки в Україні. Центр буде працювати с 1 січня 2019 року.

Кожен вівторок, середу та четвер буде здійснюватися прийом мешканців Криму, в останні дні тижня Центр буде працювати на місцеву громаду.